Oled oodatud 25.02.2020. aastal kl 10.00-16.45 Kersti Võlu Koolituskeskusesse (Jõhvi, Kooli 7) https://kvkoolitus.ee/  koolituspäevale Eesti keele õpetajate võrgustik: edulood, väljakutsed ja võimalikud arengud“.

Koolituspäevale on oodatud kõik eesti keele õpetajad (täiskasvanute koolitajad, eesti keelt emakeelena ja võõrkeelena/teise keelena õpetavad õpetajad).

Eesmärk on arutleda eesti keele õpetajate võrgustiku koostöövõimaluste üle ning jagada häid ideid tulevikuks maailmakohviku meetodil.

Ettekanded

Enne lõunat esinevad ettekandega Ene Peterson (Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu esimees ja Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liidu asutajaliige), Kätlin Kõverik (Integratsiooni SA vanemnõustaja), Anna Farafonova (Narva eesti keele maja  esindaja) ja Kaire Viil (TalTech Virumaa kolledži keeltekeskuse juhataja, MTÜ Keelepööre asutaja ja juhatuse liige).

Maailmakohvik

Ettekannetele järgnevad arutelud maailmakohviku meetodil. Koolituspäeval osalemiseks registreeruge allpool oleva lingi kaudu (link on ka ajakavas) ning valige endale meelepärane töörühm.
Töörühma on vaja valida selleks, et üheskoos arutleda koostöövõrgustiku jätkusuutlikkuse teemadel.

Töörühmad

1. Probleemid (mis teeb muret eesti keele õpetajale) ja lahendused.

2. Liidu tegevused ja koostöövõimalused.

3. Liidu tegevuste nähtavaks muutmine (info edastamine, kommunikatsioon).

4. Liidu efektiivne juhtimine (juhi / juhatuse roll ja ülesanded, järelkasvu  kindlustamine).

Töötoad

Peale lõunat toimub kolm töötuba, mida viivad läbi meisterõpetajad Leili Sägi ja Evelin Müüripeal, TalTech Virumaa kolledži eesti keele lektorid Ingrid Prees ja Valentina Limonova ning Avinurme gümnaasiumi inglise keele õpetaja ja praktiliste käsiraamatute “100 ideed õpetajale” ja “Veel 100 ideed õpetajale” autor Kristi Lõbu.

Osalejatel on võimalik osta käsiraamatud soodushinnaga (a 15 eurot).

Loterii
Koolituspäev lõpeb loteriiga, milles osalevad kõik tagasisidelehed.

Osalemistasu

Koolituspäeva maksumus 10 eurot sisaldab tervituskohvi, lõunat ja osalemistõendit.

Siin on  Ajakava ja Teesid.

Ettekanded

 

Lisainfo:

Ene Peterson, Eesti Võõrkeeleõpetajate Liidu juhatuse esimees

Tel + 372 53 473 836   E-post: ene@peterson.ee

Liituge ka Facebooki grupiga „Eesti keel teise keelena“

“Eesti keel teise keelena” grupp on mõeldud kõigile, kes on huvitatud teise keele õpetamisest. Siin saab küsida nõu, jagada infot koolituste, tulevate sündmuste ja õppematerjalide kohta. See on hea eesti keele teise keelena õpetajate kokkusaamise paik. Vahetame kogemusi õpetamise kohta, oleme koos!