Ene Peterson

esimees

Selts /liit: Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit
Töökoht: Kersti Võlu Koolituskeskus
Amet: inglise ja eesti keele õpetaja
E-post: ene@peterson.ee
Vastutusvaldkond: liidu igapäevategevuse koordineerimine, avalikud suhted, projekti „Rahvusvaheline keeleeksam“ juht

Kati Bakradze

aseesimees

Selts /liit: Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts, juhatuse liige
Töökoht: Tallinna Ühisgümnaasium
Amet: inglise keele õpetaja ja humanitaarvaldkonna juht
E-post: kati.bakradze@tyhg.edu.ee
Vastutusvaldkond: ürituste organiseerimine, suhted seltsidega, Facebooki moderaator, Euroopa Nüüdiskeelte Keskuse kontaktisik Eestis

Karola Velberg

juhatuse liige

Selts /liit: Eesti Soome Keele Õpetajate Selts, juhatuse esinaine
Töökoht: Tallinna Ühisgümnaasium, Tallinna Ülikool
Amet: soome keele õpetaja
E-post: karola.velberg@tyhg.edu.ee
Vastutusvaldkond: ürituste organiseerimine, suhted seltsidega, Facebooki moderaator, Eesti keelenõukogu liige

 

Leena Möls 

juhatuse liige

Selts /liit: Vene Keele Õpetajate Selts, juhatuse liige
Töökoht: Aruküla Põhikool
Amet: vene keele õpetaja ja Noorteühendus ELO kuraator
E-post: leena.mols@arukyla.edu.ee
Vastutusvaldkond: ürituste organiseerimine, liidu tegevuse kajastamine

 

Marika Peekmann 

juhatuse liige

Selts /liit: Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts
Töökoht: Tartu Ülikool, maailma keelte ja kultuuride kolledž, Tartu Emajõe Kool
Amet: saksa keele assistent, saksa keele ja uurimistöö aluste õpetaja
E-post: marika.peekmann@ut.ee
Vastutusvaldkond: projektide ja artiklite kirjutamine, projekti “Rahvusvaheline keeleeksam” koordinaator

 

Ingrid Prees

juhatuse liige

Selts /liit: Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit, juhatuse esimees
Töökoht: TalTech Virumaa kolledž
Amet: eesti keele lektor
E-post: ingrid.prees@gmail.com
Vastutusvaldkond: kodulehe eestikeelse info toimetamine, artiklite kirjutamine

 

Helina Puksmann

juhatuse liige

Selts /liit: Eesti Rootsi Keele Õpetajate Selts
Töökoht: Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste instituut
Amet: õppenõustaja
E-post: helinap@tlu.ee
Vastutusvaldkond: projekti „Rahvusvaheline keeleeksam“ koordinaator