Reedel, 02. novembril kell 10.00 – 17.00 Talllinna Tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mektory Raja 15-108.
REGISTREERIMINE TALLINNA KOOLITUSELE

Laupäeval, 03. novembril kell 10.00 – 17.00 Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsikeskuses W.Struve 1- Kodavere ruumis.
REGISTREERIMINE TARTU KOOLITUSELE

Registreerimise tähtaeg: 18. oktoober.
Koolitaja: Zeynep Kaptan, Academic & Government Relations Coordinator, ETS Global

Ühepäevane interaktiivne koolitus inglise keele õpetajatele, et aidata tulemuslikult TOEFL testiks valmistuvaid õppureid. Koolitusel pakutakse strateegiaid ja tehnikaid erinevate ülesannetetüüpide õpetamiseks ning soovitatakse õpilasi motiveerivaid tegevusi. Koolitatavad saavad näiteid kõigist neljast TOEFL iBT testi osast: lugemine, kuulamine, kõnelemine ja kirjutamine.
Tehakse selgeks TOEFL testi osade hindamise kriteeriumid ning tutvustatakse õppematerjale (raamatud, online materjalid) jmt.
Kõik kursusel osalejad saavad mahukad materjalid (Propell Workshop Kit) ja testimisfirma ETS sertifikaadi koolituse läbimise kohta.
Koolitus on tasuta.
Päeva jooksul kaks 15-minutilist kohvipausi ja tunniajaline lõuna koolituse toimumispaikade kohvikutes (osaleja enda kulul).

NB! Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit (EVÕL) viib 2017-2020 a läbi ESF projekti „Rahvusvaheline keeleeksam“, mille kaudu hüvitatakse nii võõrkeeleõpetajaks õppivatele üliõpilastele kui ka tegevõpetajatele rahvusvahelise B2, C1 või C2 taseme keeleeksami sooritamise kulud. Hüvitamisele kuuluvad ka TOEFL testi tegemise kulud.

Täpsem info ja tingimused:
https://www.voorkeelteliit.eu/273-ueldiinfo
https://www.voorkeelteliit.eu/programmidprojektid