Eesti suurim keeltekool Multilingua Keelekeskus pakub nüüd ka koolitusi, coachingut ja arenguprogrammi õpetajatele ja teistele haridustöötajatele. Aitame kaasa sellele, et Eesti haridusasutustes töötaksid mitmekesises õpikeskkonnas pädevad ja motiveeritud õpetajad, õppejõud ja tugispetsialistid ning õpe lähtuks õppijast.

“Koolitused, mis aitavad lahendada õpetajatöös igapäevaselt ettetulevaid probleeme, on meie enda õpetajad heaks kiitnud. Õpitut on võimalik koheselt rakendada. Kui õpetaja tunneb end oma töös pädeva ja motiveerituna, siis tunnevad end motiveerituna ja rahulolevana ka tema õppijad,” ütleb aastaid õpetajaametit praktiseerinud keelekeskuse diplomeeritud coach ja superviisor Evelyn Soidla.

Välja töötatud programm ja koolitused, mis pidevalt täienevad, toetub Eesti haridusvaldkonna arengukava 2021-2035 eesmärkidele ja tegevussuundadele. Programmi viib läbi Evelyn Soidla.

Õpetajate arenguprogrammist  saab lugeda 15. jaanuaril 2021 ilmunud Õpetajate Lehe artiklist “Kuidas õpetaja läbipõlemist ära hoida?“.

Küsimuste korral palume pöörduda meili  info@multilingua.ee või telefoni teel +372 640 8540. 

Lisa: Koolituste kava