Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit (EVÕL) kutsub oma liikmeid ja kõiki keelehuvilisi osalema

EVÕLi üldkoosolekul ja seminaril-keelte laadal

25. mai 2019

Koht: Strand Spa ja Konverentsihotell

(A.H. Tammsaare pst 35, 80010 Pärnu)

TutvuAjakava ja Teesid

Üldkoosolekul kuulame EVÕLi 2018.a. majandusaasta aruannet  ja ülevaadet 2019.a. tegevustest: 10. aastapäeva tähistamisest, põhikirja muudatustest, uue juhatuse valimistest.

Seminaril esineb haridus- ja teadusministeeriumi peaekspert Pille Põiklik ettekandega „Euroopa keeleõppe raamdokumendi sõsarväljaanne: mitmekeelsus ja vahenda-mine“. Võimalik on osaleda kahes töötoas: „Koostöine õppimine“ ja „Rühmatöö ilming tunnis, erinevad rühmatöö võimalused ja ülesanded“.

Pärast lõunat algab keelte laat, kus osalejatel on võimalik külastada 11 õpikeskust. Õpikeskusi juhendavad eesti, vene, inglise, soome ja saksa keele õpetajad. Osalejatel on võimalus tutvuda erinevate väljapanekute ja stendiettekannetega, kuulata esitlusi kõige huvipakkuvamatel teemadel, esitada küsimusi, osaleda aruteludes koos teiste huvilistega.

OSALEMISTASU:

25 eurot (EVÕLi liikmed) 35 eurot (mitteliikmed)

Osalemistasu sisaldab kohvipausi, lõunat, seminari ja keelte laada materjale, osalemistõendit.

MAJUTUS:

Neil, kes soovivad kohale tulla 24. mail, on võimalus ööbida hotellis kahekohalises toas 81 €/öö ja ühekohalises toas 77 €/öö. Majutuse hinna sisse kuuluvad nii hommikusöök kui ka spaa-ala külastus. Toa eest tasub osaleja.

Toa broneerimiseks palume pöörduda müügijuht Laura Taeli poole. Broneerimisel teatage, et osalete EVÕLi üritusel. E-post conference@strand.ee, Tel +372 4475 396; +372 5286 673

Täpsustav info: Ene Peterson, EVÕLi juhatuse esimees ene@peterson.ee

Seminari ja keelte laada läbiviimist toetab haridus-ja teadusministeerium.

 

REGISTREERIMINE  (kuni 15. maini või niikaua kuni kohti jätkub). – KOHAD ON TÄIS!

Lisad:

Ajakava

Teesid