Foneetikaeksperdi Geoff Lindsey avatud loeng kirjaliku teksti mõjust hääldusele

AEG: 11. märts 2015 kell 14.00 – 15.30

KOHT: Tallinna Ülikool, auditoorium M225

SIHTGRUPP: Loeng on mõeldud kõigile, kes suuremal või vähemal määral on kokku puutunud inglise keele õppimise, õpetamise või selles keeles suhtlemisega ning soovivad rääkida inglise keelt aktsendivabalt.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 14.00-15.30 toimub Tallinna Ülikooli tõlkekoolituse osakonna eestvedamisel ülemaailmselt tuntud foneetikaeksperdi Geoff Lindsey avatud loeng kirjaliku teksti mõjust hääldusele ning kannab pealkirja “The Great Writing Fallacy: Obstacles for Learners of English”.

Geoff Lindsey on tunnustatud õppejõud, kes on aastaid tegelenud inglise keele hääldusega selle kõige erinevamates vormides. Tema käe all on õppinud ja treeninud lugematu arv tudengeid, keeleõppijaid, logopeede, tõlke, näitlejaid ja äriinimesi, kelle eesmärk on vabaneda aktsendist inglise keeles või omandada mõnda konkreetset dialekti.

Geoff Lindsey on Tallinna Ülikooli suulise tõlke magistrante juhendanud juba aastaid ning eelmisel kevadel oli esmakordselt võimalus selle foneetikamaailma superstaariga kohtuda kõigil huvilistel.

Vaata infot siit.