Kuidas tulla toime ja olla edukas ja õnnelik nii mitmes keeles suheldes, õppides kui ka õpetades?

Jaanuaris 2020 korraldab Eesti Lugemisühing rahvusvahelise konverentsi pealkirjaga „Ühist keelt otsides“. Konverents kuulub Läänemeremaade kirjaoskuskonverentside sarja. Praeguseks oleme saanud ligikaudu 100 ettekannet nii varase kirjaoskuse, erilise õppija, elukestva õppe kui paljudel muudel kirjaoskusega seotud teemadel. Esinejad tulevad nii naabermaadest Soomest, Venemaalt, Lätis, Rootsist kui ka kaugemalt Euroopas ja lausa üle maailmagi.

Ootame konverentsile 17.-19. jaanuaril nii iga haridusastme õpetajaid, lasteaia- ja koolijuhte, igas liinis haridustöötajaid, kirjastajaid ja muid haridusteemadel ettevõtjaid, lapsevanemaid, ajakirjanikke ja üldse kõiki huvilisi. Ettekandeid on nii inglise ja eesti kui ka vene keeles.

Konverentsi peaesinejad on prof Heikki Lyytinen Soomest, prof Anu Raud Eestist, professorid Shlomo Alon (Iisrael), Greg Brooks (UK), William G. Brozo (USA), Gunilla Holm (Soome), Kriselle Lou Suson Jónsdóttir (Island), Kestutis Kamiskas (Leedu), Irene Käosaar (Eesti), David Mallows (UK), Ieva Margeviča-Grinberga (Läti), Hanna Ragnarsdóttir (Island), Jesper Sehested (Taani).

Konverentsi kohta saab täpsemalt lugeda kodulehelt https://4bscl2020.ee/

Eestikeelne registreerimise link, mille kaudu saab soodushinnaga registreerida nii üheks, kaheks  kui ka kolmeks  päevaks.   Vt siit https://4bscl2020.ee/registration/uhepaevane-registreerumine/