Koostööpartnerid

on nii Eestist kui väljaspool Eestit (nt Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Islandi, Bulgaaria jt maade võõrkeeleõpetajate võrgustikud).

Projektides ning programmides (sh rahvusvahelistes)

osalemine, täienduskoolituse kavandamine ja korraldamine, nõustamine, info edastamine, parima praktika ja kogemuste jagamine nii Eestis kui väljaspool Eestit.

Oleme organisatsioon,

mille kaudu toimub võõrkeeleõpetajate professionaalset arengut toetavate ürituste (koolitused, piirkondlikud seminarid, sügiskonverentsid, ümarlauad, infopäevad) korraldamine, koostöövõimaluste laiendamine võõrkeeleõpetajate ja võrgustike vahel

Kutse 22.01.14

 

Tallinna Tehnikaülikooli Kuressaare Kolledž  ja Tartu Kolledž,
Kuressaare Ametikool 
ja Tartu Ülikooli Keelekeskus

kutsuvad Teid osalema erialakeelte õpetajate seminaril

“KEEL KUI TÖÖVAHEND”

Toimumise aeg:  22. jaanuar 2014

Toimumise koht: Tallinna Tehnikaülikooli Tartu Kolledž (Puiestee 78, Tartu)

Sihtgrupp:  Eesti kõrg- ja kutsekoolide erialakeelte õppejõud, lõimitud aine- ja keeleõppe huvilised; tööandjate esindajad

 Eesmärk: Arutleda kutse- ja kõrgkooli lõpetanute erialakeele alase pädevuse ning toimetuleku üle tööolukorras; jätkata keele- ja erialaõpetajate, tööandjate ja erialaekspertide koostöövõimaluste tutvustamist; jagada/tutvustada  häid kogemusi, ideid ja võtteid  (eriala-) keele õpetamisel

Transport: Linnaliinibuss nr. 4 ja 7 kesklinnast Hansakeskuse eest Peetri kiriku peatuseni

Registreerumise tähtaeg:16.  jaanuar 2014

Elektrooniline registreerumine: TTÜ veebilehel

 http://www.ttu.ee/taiendusoppijale/koolituskalender/algavad-koolitused/algavad-koolitused-2/?id=27258&koolitus=2188

Osalemistasu: 15 eurot (sisaldab kohvipause, jaotusmaterjale, esinejate toitlustamist)

Pärast kursuse komplekteerumist (jaanuaris) saadetakse Teie e-meilile arveKui arve maksja on asutus, palume saata asutuse nimi, registrikood, postiaadress, konto ja edastada e-meili teel asutuse garantiikiri.

Konverentsi läbiviimist toetavad Tallinna Tehnikaülikooli Kuressaare Kolledž ja Tartu Kolledž, Kuressaare Ametikool ja Tartu Ülikool.

 Lisateave:

Riia Nelis

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tel. 45 24035; 53 440 639