Koostööpartnerid

on nii Eestist kui väljaspool Eestit (nt Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Islandi, Bulgaaria jt maade võõrkeeleõpetajate võrgustikud).

Projektides ning programmides (sh rahvusvahelistes)

osalemine, täienduskoolituse kavandamine ja korraldamine, nõustamine, info edastamine, parima praktika ja kogemuste jagamine nii Eestis kui väljaspool Eestit.

Oleme organisatsioon,

mille kaudu toimub võõrkeeleõpetajate professionaalset arengut toetavate ürituste (koolitused, piirkondlikud seminarid, sügiskonverentsid, ümarlauad, infopäevad) korraldamine, koostöövõimaluste laiendamine võõrkeeleõpetajate ja võrgustike vahel

KODUTÖÖ "VÕÕRKEELEÕPETAJA JA - ÕPETUS UUES ÕPPEKAVAS"

Koolitusprogrammi "Võõrkeeleõpetaja ja - õpetus uues õppekavas" raames valmib iga osaleja poolt 6 õppematerjali ja 1 projektõppekava, mis on seotud uue õppekava temaatika.

 

I mooduli lõpus antud koduse töö saab vormistada antud tunnikava vormile.
Palume vormistada kodune töö antud vormil 5. maiks 2012 ja saata Krista Savitschi emailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
II mooduli raames (15.-16. juuni 2012) valmib projektõppekava paaristööna ja II moodulijärgselt IKT- vahenditega seotud kaks õppematerjali.
 
III moodulijärgselt valmib veel iga osaleja poolt 3 õppematerjali. Tähtajaks okt. lõpp 2012.
 
Kõik õppematerjalid laetakse autori loal üles www.koolielu.ee portaali ja salvestatakse CD-plaadile.
 
IV mooduli ajal saab iga osaleja valminud õppematerjalid endale mälestuseks.
 
Küsimuste tekkimisel palun pöörduda Krista Savitschi poole See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil 56666154
 
Lugupidamisega,
Krista Savitsch
EVÕL juhatuse liige